سنسور القایی مکعبی سی ان تی دی CNTD دید 50mm خروجی ترانزیستوری NPN-NC مدل CJF80-50NB
محدوده دید
(mm) 50
نوع خروجی
ترانزیستوری NPN-NC
کد فنی
CJF80-50NB
ولتاژ تغذیه
10-30VDC / 24-250VAC
فرکانس پاسخ دهی سنسور: DC 200Hz / AC 20Hz
نوع ارتباط سنسور: ارتباط از طریق سیم
جریان نشتی سنسور: Max.10mA
ولتاژ نشتی: DC : 3.5V Max. 3.5V DC : 1V Max. 1.0V AC : 10V Max. 10V
تاثیر دما سنسور:
Max. ±10% for sensing distance at ambient temperature 20℃
ولتاژ قابل تحمل سنسور:
1500VAC 50/60Hz for 1minute
محدوده دمای محیط سنسور: منفی 25 الی مثبت 70 درجه سانتی گراد بدون یخ زدگی
محدوده رطوبت محیط سنسور:
35~95%RH